Ћирилица Latinica
14.01.2018.
Sport

Autor: Redakcija 0 Ostavite komentar

Barani  su zabilježili četvrtu pobjedu zaredom u ABA ligi, i devetu ukupno pošto su u 16. kolu, u „Topolici“ sinoć savladali PETROL Olimpiju rezultatom 101:81.

Mornar nije sjajno poče meč, poslije prve četvrtine dijela je 18:23 ali je u nastavku došlo do “velikog buđenja” – Vranješ i Needham su predvodili razgoropađenu barsku momčad, pa je već na poluvremenu bilo 51:41.

Domaćin je zalihu uvećao za još četiri poena u trećoj dionici, pa u posljednjih deset minuta lako priveo meč u svoju korist.

Nemanja Vranješ sa 21 i Dereck Needham sa 18 bili su najefikasniji igrači u pobjedničkom timu, dok je Luković postigao14. Kod Olimpije istakao se  Domen Lorbek sa 19.

Mornar u sledećem kolu, 22. januara, gostuje Zadru, direktnom konkurentu za četvrto mjesto.